شرایط و مقررات

توضیحات اختصاری :
 
تذکر 1 :

برای تأييد فاكتور با شماره تلفن66708069 یا 09121763996 تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید .                                                                                                               

تذکر 2 :   

اگر به هنگام تاييد سفارش تعداد شما تغيير كرد حتماً براي قيمت جديد هماهنگی لازم را انجام دهيد .

 
تذکر 3 :

 برای کسانی که دسترسی مستقیم به فروشگاه ندارند (عزیزان شهرستانی ) برای اقدام كردن روی سفارش شما لطفا كل مبلغ پرداختی را به شماره حساب های اعلامی   واريز كنيد .

 
تذکر 4 :

لطفاً بعد از واريز مبلغ پرداختی با شماره تلفن 66708069 یا 09121763996  تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید . ( آدرس و نحوه فرستادن و ... )

 
  تذکر 5 :

لطفا سفارش خود را تا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر ارسال كنيد تا پيگيری آن همان روز شروع شود در غير اين صورت كار شما برای روز بعد از آن پيگيری میشود

 
تذکر 6 :

در مورد ارسال بسته شما از طرق مختلف  فروشگاه آماده همکاری با شما می باشد .

 
تذکر 7 :

به هنگام تحويل جنس به شما دوست عزيز بايد توجه داشته باشيد كه جنس شما كاملا با فاكتور شما مطابقت داشته باشد و زمان پيگيري مشكلات و يا سئوالات شما 2 روز پس از دريافت جنس مي باشد . در غير اينصورت هيچگونه مسئوليتي از جانب فروشگاه در مورد پيگيري مشكلات شما وجود ندارد .

 
تذکر 8 :

فروشگاه متعهد می شود در حداقل زمان ممکن طبق درخواست شما جنس را تحویل شرکت حمل ونقل کالا ی مورد نظر شما قرار دهد ولی در مورد چگونگی و زمان رسیدن بسته شما از طریق شرکت حمل ونقل کالا هیچگونه تعهدی نمی دهد .

 
تذکر 9 :

 فروشگاه در مورد فاکتورها یی که بصورت کامل تسویه نشده حداکثر 2 روز کاری می تواند متعهد باشد و پس از این زمان تصمیم گیری با مدیریت فروشگاه می باشد . همچنین درمورد اجناسی هم که بصورت لفظی به شما تعهد داده میشود این قانون اعمال می شود .

 
اطلاعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه چهره الکترونیک محفوظ است
Powered By OpenCart | Copyright © 1389-1394 - All right reserved